foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Budapeszt (3 dni) – Szentendre

Wszystko w cenie !!!

Termin: 01.05 - 03.05.2021                               

1 dzień:
Wyjazd z Rzeszowa o godz.06.00. Przejazd do Budapesztu, po drodze godzinny postój na zakupy na Słowacji (płatne w euro). Przyjazd do stolicy Węgier, zwiedzanie Placu Bohaterów (pomniki Lajosa Kossutha i Księcia Ferenca Rakoczego zakwaterowanie, obiadokolacja, Wieczorny wyjazd  na wzgórze Gelerta skąd rozciąga się piękny widok na panoramę miasta). Powrót do hotelu nocleg.

2 dzień :
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Góra Zamkowa, Zamek Królewski wraz
z Muzeum Historii Budapesztu, Plac św. Trójcy (Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja), Most Łańcuchowy, Parlament (z zewnątrz),  Katedra  św. Stefana,  przejście główną ulicą przedmieścia Vaczi, czas wolny, Muzeum Narodowe (stałe ekspozycje). Powrót do hotelu na obiadokolację. Wieczór węgierski (żywa muzyka, zakąski, napoje ciepłe i zimne, wino). Nocleg.


3 dzień:
Śniadanie. Przejazd na Rejs statkiem po Dunaju (około 1 godzina) oraz zwiedzanie Wyspy Małgorzaty. Przejazd do Szentendre, zwiedzanie: plac Fő tér z barokową i rokokową zabudową. Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra Serbska (Belgradzka), Muzeum Marcepanu. Obiad. Wyjazd do Polski, przyjazd do Rzeszowa w godzinach późno wieczornych.

Cena: 880 zł


Świadczenia zawarte w cenie:
- przejazd autokarem,
- opłaty parkingowe,

- opłaty drogowe,
- 2 noclegi w hotelu *** w Budapeszcie  (pokoje 2,3, osobowe z WC

 i prysznicem),
- 2 śniadania, 2 obiadokolacje,

- 1 obiad w 3 dniu wycieczki,

- wieczór węgierski (żywa muzyka, zakąski, napoje ciepłe i zimne, wino)

- pilot - przewodnik,

- przewodnik miejscowy po Budapeszcie 3-4 godziny,
- ubezpieczenia NNW i KL,

- bilety wstępu ( Budapeszt: Zamek Królewski – Muzeum Historyczne, Kościół św. Macieja, Baszta Rybacka, Muzeum Narodowe - ekspozycje stałe, rejs statkiem po Dunaju (około 1 godzina), Szentendre – Muzeum Marcepanu


Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów. 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy