foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Budapeszt (3 dni) – Zakole Dunaju

Wszystko w cenie !!!

Termin: wiosna 2023                           

1 dzień:
Wyjazd z Rzeszowa o godz.06.00. Przejazd do Budapesztu, po drodze godzinny postój na zakupy na Słowacji (płatne w euro). Przyjazd do stolicy Węgier, zwiedzanie Placu Bohaterów (pomniki Lajosa Kossutha i Księcia Ferenca Rakoczego. Wyjazd  na wzgórze Gelerta skąd rozciąga się piękny widok na panoramę miasta). Przejazd do hotelu na zakwaterowanie i obiadokolacje. Wyjazd na wieczorny rejs statkiem. Powrót do hotelu na nocleg.

2 dzień:
Śniadanie. Zwiedzanie Budapesztu: Góra Zamkowa, Zamek Królewski wraz
z Muzeum Historii Budapesztu, Plac św. Trójcy (Baszta Rybacka, Kościół św. Macieja), Most Łańcuchowy, Parlament (z zewnątrz),  Katedra  św. Stefana. Czas wolny około 1,5 godziny. Przejazd lub przejście na zwiedzanie Wyspy Małgorzaty. Powrót do hotelu na odpoczynek.Wyjazd do restauracji około godz. 20 na Wieczór węgierski (folklorystyczny około 2,5 - 3 godziny) z bogatym menu żywą muzyka i występami folklorystycznymi z piwem i winem oraz napojami bezalkoholowymi bez ograniczeń). Powrót do hotelu na nocleg.


3 dzień: Śniadanie. Przejazd na Zakole Dunaju. Przyjazd do Wyszehradu, po drodze zwiedzanie, Esztergomu - kolebki państwowości węgierskiej, zwiedzanie największej na Węgrzech Bazyliki oraz Zamku Królewskiego Arpadów - z zewnątrz. Przyjazd do Wyszehradu. Przejazd w okolice Twierdzy (Cytadeli – zwiedzanie z zewnątrz) skąd rozciąga się piękny widok na panoramę Zakole Dunaju. Przejazd do Szentendre, zwiedzanie: plac Fő tér z barokową i rokokową zabudową (rynek miasta). Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra Serbska (Belgradzka), Muzeum Marcepanu. Czas wolny. Wyjazd do Polski. Przyjazd do Rzeszowa w godzinach późnowieczornych.

Cena: około 1185 zł

Świadczenia zawarte w cenie:
- przejazd autokarem,
- opłaty parkingowe,
opłaty drogowe,
- 2 noclegi w hotelu *** w Budapeszcie  (pokoje 2,3, osobowe z WC i prysznicem,                      
- 2 śniadania – bufet szwedzki , 2 obiadokolacje w tym 1 w formie wieczoru węgierskiego    (folklorystycznego) żywa muzyka, tańce, posiłki, wino, piwo oraz napoje bezalkoholowe bez ograniczeń)
- pilot - przewodnik,

- przewodnik miejscowy po Budapeszcie 4 - 5 godzin,
- ubezpieczenia NW i KL,

- wieczorny rejs statkiem po Dunaju.

- obowiązkowa opłata na fundusz gwarancyjny i fundusz pomocowy,

- bilety wstępu do Kościoła św. Macieja w Budapeszcie i Muzeum Marcepanu w Szentendre.

Pozostałe obiekty zwiedzane z zewnątrz.

                                        
Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy