foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 ZIELONA SZKOŁA

TATRY - ZAKOPANE 5 DNI

Zakopane - miejscowość pełna atrakcji turystycznych zimą i latem, z pięknym widokiem Panoramy Tatr oraz ich urokiem. Słynie jako jedno z największych uzdrowisk, dodatkowo wyposażonych w całoroczny basen z wodą mineralną ze źródeł termicznych, a także kolejki na Gubałówkę, Kasprowy i Butorowy Wierch. Znakomity mikroklimat, szlaki turystyczne, folklor, liczne imprezy stwarzają niepowtarzalne warunki wypoczynku.

Zakwaterowanie: pensjonat w Zakopane - Olcza (3 km od centr. Zakopanego), pokoje 2,3,4,5 - osobowe z łazienkami lub typ studio Do dyspozycji: stołówka z TV, miejsce na ognisko i zabawy na świeżym powietrzu.
Program:
1 dzień: Zbiórka uczestników godz. około 6 rano. Przejazd do Zakopanego. Po drodze zwiedzanie zapory wodnej na Dunajcu i zamku w Niedzicy, kościółka w Dębnie. Przejazd do Zakopanego. Obiadokolacja. Nocleg.
2 dzień: Śniadanie, spacer szlakiem turystycznym w towarzystwie miejscowej przewodniczki - gawędziarki. Zwiedzanie izby góralskiej, obiad. Zajęcia sportowe, kolacja. Nocleg.
3 dzień: Śniadanie. Skocznie narciarskie oraz zwiedzanie Zakopanego  (Krupówki, cmentarz na Pęksowym Brzysku, willa Koliba). Obiad. Wyjście na Gubałówkę, zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu, kolacja. Nocleg.
4 dzień: Śniadanie, spacer Dolina Kościeliska, Obiad. Realizacja programu, kolacja. Ognisko, nocleg.
5 dzień: Śniadanie, (suchy prowiant na drogę ), Powrót do Rzeszowa (po drodze zwiedzanie Biecza)
Przyjazd do szkoły w godzinach wieczornych.

W zależności od pogody kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Cena: 525 zł ( 40 os + 3 opiekunów gratis, w przypadku innej liczby ceny ulegną proporcjonalnej zmianie)

Świadczenia zawarte w cenie:
- zakwaterowanie - 4 noclegi w pensjonacie (pokoje2,3,4 osobowe z WC i prysznicem lub typ studio)
- wyżywienie 3 - posiłki dziennie + suchy prowiant na drogę
- transport autokarem,
- ubezpieczenie NW,
- wyjazdy do Zakopanego - w programie zwiedzania m.in.: Dolina Kościeliska, Krzeptówki,  muzeum TOPR-u, skocznie narciarskie, wyjazd na Gubałówkę: w programie ponadto piesze wycieczki po okolicy,
- dyskoteki,
- ognisko.
-  bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie.

Uwaga ! Godziny wyjazdu oraz cena podana jest dla grup z Rzeszowa i okolic, z pozostałych części kraju godziny wyjazdu i cena mogą ulec korekcie.

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy