foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wycieczka (wczasy) pobytowo objazdowa Truskawiec (Sanatorium Dnipro)
+ Lwów + Stryj + Morszyn + Drohobycz + Sambor 8 dni

Termin: 26.03 – 02.04.2022

RAMOWY PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd z Brzegu godz. 03.00.(za dopłatą 100 zł). Z Opola o 02.00.(za dopłatą 100 zł) Przejazd na Ukrainę do Truskawca. Po drodze postój w Rzeszowie (wyjazd dla klientów z Rzeszowa i okolic o godz. uzgodnionej z pilotem - przewodnikiem) na zwiedzanie miasta (Zamek, Lubomirskich – z zewnątrz, ul.3 Maja, Konwent Popijarski, Gotycki Kościół Farny, Rynek) + czas wolny na indywidualny posiłek, kawę i zakup pamiątek). wyjazd z Rzeszowa około godz. 12.00

Przejazd do Lwowa przez Przejście graniczne Medyka – Szegini.

Przyjazd do Lwowa na obiadokolacje i nocleg. Dla chętnych wyjście na spektakl do Opery (jeśli będzie w tym dniu grała Opera spektakl – powinna bo to niedziela)

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do centrum Lwowa, zwiedzanie: kościół św. Elżbiety (z zewnątrz), Katedra św. Jura, Cmentarz Orląt oraz Cmentarz Łyczakowski, wnętrze Opery, Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Katedra Ormiańska, Pałac Sobieskiego, Kaplica Boimów, czas wolny. Wyjazd do Truskawca na ciepła kolacje i nocleg.

3 dzień: Śniadanie, odpoczynek, spacer promenadą Uzdrowiska, Obiad.  wyjście na spektakl do Delfinarium Oskar (http://www.delfinariumoskar.pl/truskawiec.html. Ciepła kolacja i nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Całodzienna wycieczka na zwiedzanie Stryja (zwiedzanie starówki). Przejazd do uzdrowiska Morszyn + czas wolny..Powrót do miejsca zakwaterowania na obiad. Czas wolny, ciepła kolacja i nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, Obiad, czas wolny, ciepła kolacja, (dla chętnych za dopłatą 55 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif). Nocleg.

6 dzień: Śniadanie. wycieczka do Drohobycza (kościół św. Bartłomieja z XIV  /XV w, cerkiew św. Jerzego z XV w, Rynek, Dom Bruno Szulca) oraz Sambora (starówka, bazar). Powrót do Truskawca na Obiad. Czas wolny, ciepła kolacja, nocleg.

7 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, obiad. Czas wolny, ciepła kolacja, nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Powrót do Polski.  Po drodze postój przed granicą na kawę lub indywidualny posiłek oraz zakupy..

Przyjazd do Rzeszowa w godzinach wieczornych do Brzegu w godzinach nocnych.

Koszt: 1285 zł  osoba

Świadczenia zawarte w cenie

- przejazd autokarem,

- opłaty parkingowe,

- opłaty drogowe,

- opłata graniczna,

- 7 noclegów - 1 we Lwowie w hotelu ** na obwodnicy Lwowa (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem), 6 w ośrodku sanatoryjnym Dnipro - Beskyd (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem)

- 7 śniadań (6 bufet szwedzki - Truskawiec, 1 serwowane)

- 5 obiadów bufet szwedzki w Truskawcu.

- 7 ciepłych kolacji ( 6 bufet szwedzki  - Truskawiec, 1 serwowana we Lwowie)

-  pilot - przewodnik,

- przewodnik miejscowy po Lwowie około 4- 5 godzin,

-  ubezpieczenie NW i KL,

 

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów około 250 hr. oraz

biletu wstępu na pokaz w delfinarium około 240 hr osoba.

Delfinarium Oskar oferuje dodatkowo możliwość wykupienia  pływania z delfinem. Istnieją dwie opcje pływania: 5 minut - 900 hrywien, 10 minut - 1600 hrywien,

1 hrywna tj. około 0.17 zł oraz , (dla chętnych za dopłatą 65 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif).

 

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy