foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Biuro Podróży Glob PI Rzeszów Ul. Kolejowa 12/300 Kontakt 17 177790052,

Sylwester 2024

UKRAINA - LWÓW

Termin:

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa o godz. 07.00. z parkingu przy ulicy Pułaskiego od strony Rosiru 

(z Przeworska godz. 07.30 – spod Biedronki, z Radymna o godz. 08.00 - Rynek). Przejazd na Ukrainę po drodze zakupy w hurtowni lub supermarkecie. Przyjazd do Lwowa, zwiedzanie: Cmentarz Łyczakowski oraz Cmentarz Orląt, . Przejazd do hotelu, obiadokolacja. Około godz. 20.00 przejazd do centrum Lwowa na noc sylwestrową, zabawa na ulicach Lwowa do godziny 02:00 (koncerty, zabawa na otwartym terenie lub w restauracjach otwartych - nie organizujących imprezy sylwestrowej, pokazy sztucznych ogni na rynku,) miasta  (dla chętnych za dopłatą udział w balu sylwestrowym w restauracji w okolicy Rynku). Wyjazd powrotny do hotelu o 2 w nocy na nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Przejazd do centrum Lwowa, zwiedzanie starówki: Ratusz, Katedra, Kaplica Boimów, Pałac Sobieskiego, Katedra Ormiańska, Gmach Opery Lwowskiej, Uniwersytet Katedra św. Jura, kościół św. Elżbiety (z zewnątrz). Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: Późniejsze śniadanie. przejazd do centrum Lwowa: Czas wolny na indywidualne zwiedzanie lub zakupy i obiad. Wyjazd do Polski. Powrót w godzinach wieczornych

 

Cena: około 485 zł

 

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem lub busem,

- opłaty parkingowe,

- opłaty drogowe,

- opłata graniczna

- 2 noclegi w Hotelu Perlina (Perła) położonym na osiedlu Sychów we Lwowie 10 - 15 minut autokarem do centrum Lwowa (pokoje 2 osobowe typ studio lub na życzenie studio 2+3. z łazienkami i WC).

- 2 śniadania  (bufet szwedzki)

- 2 obiadokolacje    

- opieka pilota – przewodnika,

- ubezpieczenie NW i KL na Ukrainę

 

Proponujemy 4 możliwości spędzenia nocy sylwestrowej:

- zabawa sylwestrowa w restauracji w centrum Lwowa przy orkiestrze z bogatym menu  

(zimne przekąski, dania gorące, napoje, aperitif, wódka 50 miligramów, szampan 0,7 na 4  

osoby) dodatkowo płatna 265 zł os osoby

- Noc na Rynku i dyskotece – możliwość wykupienia biletów na dyskotekę za  

dopłatą około 100 zł osoba.      

-  Noc w centrum Lwowa (koncerty, zabawa na otwartym terenie lub w restauracjach otwartych - nie organizujących imprezy sylwestrowej, pokazy sztucznych ogni na rynku), możliwa rezerwacja stolików w restauracji) 

- zabawa sylwestrowa w Restauracji Cafe Centaur na Rynku we Lwowie przy muzyce mechanicznej z menu (zimne przekąski, dania gorące, napoje, aperitif, wódka 0.5 l na 4 osoby, szampan 0,7 l na 4 osoby) za dopłatą około 1500 hr tj. około 200 zł 

bilety wstępu płatne indywidualnie około 65 hrywien, 1hrywna tj. około 0,134 zł

Pilot zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

 

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy