foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Biuro Podróży Glob Opole PI Rzeszów

tel: 177790052, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ROZTOCZE  WYCIECZKA 3 DNI - wszystko w cenie

Termin:Wiosna, lato, jesień 2022

Program:

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa o godz. 07.00 do Zwierzyńca na Roztocze. Przyjazd do Zwierzyńca, zwiedzanie: kościół Na Wodzie, ,, Stawy Echo”, Muzeum Browaru z degustacją piwa. Przejazd do Szczebrzeszyna - szczebrzeszyńskie chrząszcze, synagoga, kirkut (cmentarz żydowski), Muzeum Starych Zegarów, cerkiew prawosławną i renesansowy kościół. Wyjazd do Józefowa (Rynek i okolice), Rezerwat "Czartowe Pole" nad rzeką Sopot, ruiny starej papierni Zamoyskich, pomnik partyzantów poległych. Przejazd do Krasnobrodu, po drodze zwiedzanie modrzewiowego Kościoła w Górecku Kościelnym. Przejazd do pensjonatu w Krasnobrodzie. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Zamościa. Przyjazd do Zamościa (perły polskiego renesansu i miasta wpisanego na listę UNESCO), zwiedzanie: Katedra - Kolegiata św. Tomasza, renesansowy rynek i ratusz, Ulica Ormiańska, Synagoga, Bastion VII i Nadszaniec. Czas wolny. Rotunda (jeśli będzie czynna). Przyjazd do Krasnobrodu zwiedzanie: barokowy kościół fund. Marysieńki Sobieskiej, Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej /m.in. ciekawa wystawa wieńców dożynkowych, Sanktuarium M.B. Krasnobrodzkiej, Kapliczka na Wodzie. Powrót do miejsca zakwaterowania, Obiadokolacja.  Ognisko z pieczeniem kiełbasek i piwem regionalnym)

3 dzień: Śniadanie. Przejazd do Gminy Susiec, przejście ścieżką przyrodniczą Rezerwat „Nad Tanwią” - przejście szlakiem nad "Szumami"/ "Szypotami"/ na rzece Tanwi, malownicze wodospady, krótki wypoczynek nad rzeką. Przejazd do Bełżca, po drodze krótki postój w Narolu przy Pałacu Łosiów. Przyjazd do Bełżca , zwiedzanie: Pomnik – cmentarz obozu zagłady. Wyjazd do Rzeszowa. Po drodze postój w miejscowości Siedliska – Zwiedzanie Muzeum Skamieniałych Drzew. Przejazd do Horyńca Zdroju spacer po  uzdrowisku i czas wolny (dla chętnych w tym czasie przejazd do Radruża – prawosławna Cerkiew (zespół cerkiewny) wpisana na listę UNESCO. Wstęp za dopłatą 10 zł. Przyjazd do Rzeszowa w godzinach wieczornych.

Cena 495 zł.

Świadczenia zawarte w cenie:

- przejazd autokarem,

- opłaty drogowe,

- opłaty parkingowe,

-2 noclegi w Pensjonacie lub ośrodku wypoczynkowym (pokoje 2,3, osobowe z WC i prysznicem)

-2 śniadania,

-2 obiadokolacje,

-ognisko z pieczeniem kiełbasek, pieczywem i regionalnym piwem),

-opieka pilota-przewodnika,

- przewodnik miejscowy po Zamościu,

-ubezpieczenie NW.

-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów (Zwierzyniec Muzeum – Browar z degustacją piwa, Szczebrzeszyn – Muzeum Starych Zegarów, Zamość – Katedra bez kazamat, Nadszaniec, Krasnobród – Muzeum Wsi Krasnobrodzkiej, Siedliska – Muzeum Skamieniałych Drzew).

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy