foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

PRAGA - KOTLINA KŁODZKA 3 DNI (promocyjna cena)

BP Glob Opole PI w Rzeszowie Ul. Kolejowa 12/300
Kontakt 17 177790052, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 DZIEŃ: Wyjazd z Rzeszowa z parkingu spod Rosiru (od strony ulicy Pułaskiego) o godzinie 5.45 rano. Przejazd do Kotliny Kłodzkiej, po drodze
zwiedzanie Paczkowa - mury obronne z 19 basztami oraz 3 wieżami bramnymi (Wieżą Bramy Kłodzkiej, Wieżą Bramy Wrocławskiej i Wieżą Bramy Ząbkowickiej) - tzw. polskie Carcassonne. Przyjazd do Kłodzka zwiedzanie Kościół Wniebowzięcia NMP, Twierdza, Most gotycki. Przejazd do ośrodka, obiadokolacja, nocleg.
2 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd do Pragi, zwiedzanie: Hradczany, Mała Strana: Klasztor na Strahowie, kościół Loretański, Zamek Praski, Kościół Św. Wita, Złota Uliczka, Bazylika Św. Jerzego ,Kościół św. Mikołaja, , Klementynum,  Karolinum, Most Karola. Stare Miasto- Rynek staromiejski, Pomnik Husa, Ratusz Starego Miasta ze słynnym zegarem " ORLOJ",  Przejazd do miejsca zakwaterowania obiadokolacja. Dla chętnych wyjazd na Krizikowe Fontanny (tańczące fontanny w rytm muzyki- jeśli będą czynne). Powrót do hotelu. nocleg.
3 DZIEŃ: Śniadanie, dalsze zwiedzanie stolicy Czech:. Vaclavskie Namesti, dzielnica żydowska - Josevov z cmentarzem i synagogami. Czas wolny na posiłek i zakupy. Wyjazd do Polski. Przyjazd w godzinach nocnych.

Termin: 20.08 - 22.08.2021
                        

Koszt: 645 zł

Świadczenia zawarte w kosztach:
- przejazd autokarem,
- opłaty drogowe,
- opłaty parkingowe
- 2 noclegi - 1 w okolicy Kłodzka w ośrodku wypoczynkowym pokoje (2,3, osobowe z WC  i prysznicem ) 1 w Pradze w hotelu (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem)
- 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
- pilot-przewodnik,
- ubezpieczenie NW i KL
- przewodnik miejscowy na 3- 4 godziny po Pradze

Koszt nie obejmuje biletów wstępu około 180 kcz ulgowy - młodzież od 6 do 16 lat, uczniowie szkół średnich i studenci studiów dziennych do 26 lat, osoby powyżej 65 lat i około 280 kcz cały (tzw. mały karnet praski - Zamek, Złota Uliczka, kościół. św.Wita)  około 20 zł (Twierdza Kłodzka)

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy