foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Opole, ul. Reymonta 30, PI Rzeszów

Kontakt: Tel:177790052  , 664492882 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PIELGRZYMKA DO ŚW. RITY Z CASCIA PATRONKI SPRAW TRUDNYCH i BEZNADZIEJNYCH


Termin: 25.08 - 30.08.2024

 

Ramowy program imprezy:

1 dzień,

Wyjazd z Rzeszowa o godz. 15 (za dopłatą 140 zł w 2 strony)

·         Wyjazd /OPOLE godz. 20:00/ Zbiórka uczestników - parking na rogu ul.1 maja i ul. Dubois. Przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.

2 dzień,

·      Padwa, zwiedzenie BAZYLIKI ŚW. ANTONIEGO z relikwiami Świętego, Msza Święta. Następnie BAZYLIKA ŚW. JUSTYNY i spacer po zabytkach: PADEWSKIE PRATO DELLA VALLE i PALAZZO DEL BO, historyczna siedziba Uniwersytet. Przejazd w okolice Padwy na hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3dzień,

·         Po śniadaniu wyjazd do ASYŻU  BAZYLIKA MATKI BOŻEJ ANIELSKIEJ, BAZYLIKA ŚW. FRANCISZKA z grobem Świętego. Spacer szlakiem Św. Franciszka i Św. Klary. Przejazd na hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień, 

·         Wyjazd do ROCCAPORENA, miejsca narodzin Św. Rity, modlitwa w Kaplicy, dawnym domu Świętej. KOŚCIÓŁ SAN MONTANO i inne miejsca związane z życiem Świętej. Przejazd do CASCIA, Msza w BAZYLICE ŚW. RITY, miejscu pochówku Świętej, brewiarz Świadectwo Cudu Eucharystycznego. Wyjazd w kierunku Loreto. Przyjazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

5 dzień, 

·      Po śniadaniu LORETO.Nawiedzenie SANKTUARIUM MARYJNEGO, BAZYLIKA ze ŚWIĘTYM DOMKIEM, Msza Święta. Wyjazd w okolice Padwy. Przyjazd na hotelu, czas wolny na wypoczynek, obiadokolacja i nocleg.

6 dzień, 

·        Po śniadaniu wyjazd w kierunku Polski /przyjazd do OPOLA w godzinach późnowieczornych.

Cena: 1980 zł

Świadczenia zawarte w cenie 1780 zł od osoby:

·         transport autokarem /WC, DVD, klimatyzacja, barek/

·         opłaty drogowe,

·         opłaty parkingowe,

·         4 noclegi w hotelach*** ,

·         Wyżywienie  HB /śniadania i obiadokolacje/,

·         opieka pilota na całej trasie,

·         obowiązkową opłatę na fundusz gwarancyjny i pomocowy,

·         ubezpieczenie KL i NNW.

Cena nie obejmuje opłaty za miejscowych przewodników, biletów wstępu, opłat klimatycznych, wjazd do miast i opłatę za zestawy słuchawkowe tour guide -  95 EURO od osoby.

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

 

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy