foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Punkt informacji  Rzeszów, tel. 17 779-00-52, mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin: do uzgodnienia

 1dzień: Wyjazd spod zakładu godz. 6:00 rano. Zwiedzanie Muzeum Archeologiczno-Przyrodniczego "Krzemionki"   w Krzemionkach Opatowskich.
Przyjazd do Bałtowa, zwiedzanie Jura Parku Bałtów (Park, w którym można obejrzeć m.in. makiety dinozaurów w naturalnych wymiarach. Ścieżki spacerowe podzielone są na odcinki, które reprezentują kolejne epoki geologiczne Ziemi, od kambru, do momentu pojawienia się człowieka w neolicie. W chwili obecnej na terenie parku znajduje się około czterdziestu modeli dinozaurów (największy z nich to mierzący około 26 metrów długości diplodok), z okresu triasu, jury i kredy). Po zwiedzaniu około godz. 15:00 obiad. Wyjazd do zakładu, przyjazd na miejsce około godz. 19:00.

 Cena:105 zł (przy grupach 40 - 50- osób, w przypadku innej liczby ceny ulegną proporcjonalnej zmianie)

Świadczenia zawarte w cenie:
-przejazd autokarem, opłaty parkingowe.
-2 daniowy obiad,
- opieka pilota,
-ubezpieczenie NW,

Uwaga! Cena nie zawiera biletów wstępu około 45 zł
Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.
Uwaga! Godziny wyjazdu oraz cena podana jest dla grup z Rzeszowa i okolic, z pozostałych części kraju godziny wyjazdu i cena mogą ulec korekcie.

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy