foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

BP Glob Opole PI w Rzeszowie Kontakt 17 177790052, mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KRESY  WSCHODNIE 4 dni (promocyjna cena)

Lwów - Olesko – Podhorce - Ławra Poczajowska - Krzemieniec - Zbaraż - Czortków - Skała Podolska - Kamieniec Podolski - Chocim - Kołomyja - Stanisławów

Terminy:                          

1 dzień: Wyjazd z  Rzeszowa o godz. 4.30 parking przy Rosirze (od strony ul. Pułaskiego) 4.45 z Łańcuta przystanek naprzeciwko Lidla, 5:00 Przeworsk zatoczka naprzeciwko PKS, z Radymna o godz. 5.30 Rynek). Przejazd na Ukrainę. Przyjazd do Lwowa, zwiedzanie: kościół św. Elżbiety, Katedra św. Jura, Cmentarz Orląt oraz Cmentarz Łyczakowski, wnętrze Opery, Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Katedra Ormiańska, Katedra Łacińska, Pałac Sobieskiego, Kaplica Boimów, czas wolny. Przejazd do hotelu na obwodnicy lwowskiej. zakwaterowanie, obiadokolacja (dla chętnych  połączona z wieczorem ukraińskim za dopłatą 65 zł), nocleg.

2 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Krzemieńca przez Olesko zwiedzanie zamku Sobieskich, Podhorce - pałac Podhoreckich,  Poczajów - Ławra Poczajowska. Zakwaterowanie w Krzemieńcu lub Poczajowie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: Śniadanie - zwiedzanie Krzemieńca, Muzeum Słowackiego, Góra Bony wyjazd do Kamieńca Podolskiego przez Zbaraż (zwiedzanie twierdzy), Tarnopol, Trembowlę, Czortków (zwiedzanie starówki i czas indywidualny na posiłek), Skałę Podolską (ruiny Zamku Gołuchowskich nad Zbruczem), zakwaterowanie,  obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: Śniadanie -  zwiedzanie Kamieńca (zwiedzanie twierdzy), przejazd do Chocimia (zwiedzanie twierdzy). Przejazd do Polski przez Kołomyję, Stanisławów,Lwów. Przyjazd do Rzeszowa w późnych godzinach wieczornych.

Dodatkowo wyjazdy: z Krakowa za dopłatą 75 zł o godz. 01.30, z Katowic o godz. 00.00 za dopłatą 100 zł, z Opola o godz. 22.30 (dzień wcześniej) za dopłatą 140 zł.

Cena: 685 zł/os.
Świadczenia zawarte w cenie:
- przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD),

- opłaty drogowe i opłaty parkingowe
-3 noclegi w hotelach (pokoje 2,3,os. z WC i prysznicem ),
-3 śniadania, 3 obiadokolacje,
-opieka pilota- przewodnika,
-ubezpieczenie NW i KL,

W 1 lub w 2 dniu dniu wycieczki (dla chętnych za dopłatą 75 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif)

UWAGA: koszt nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok.400 hrywien tj. około 65zł.

Do Ławry Poczajowskiej panowie muszą być ubrani w długie spodnie (marynarka niekonieczna)  a panie ubrane  w spódnice (można ja założyć na spodnie) i mieć na głowie długą chustkę (chustki i spódnice można za parę hrywien wypożyczyć).

Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejność zwiedzania obiektów.

Uwaga: wymagany paszport ważny 3 miesiące.

 

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy