foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Biuro Podróży Glob Opole  Punkt Informacji  Rzeszów ul. Kolejowa 12/300

tel. 177790052, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WCZASY POBYTOWO-OBJAZDOWE

CHORWACJA

2 WYCIECZKI W CENIE! (DUBROWNIK ORAZ MEDJUGORIE Z MOSTAREM)

 PO DRODZE ZWIEDZANIE PLITWICKICH JEZIOR ORAZ SPLITA I TROGIRU 

1 NOCLEG TRANZYTOWY NA WĘGRZECH!!!

1 dzi

1 dzień: Wyjazd z Rzeszowa o godz.7 rano. Przejazd do Budapesztu. Zwiedzanie Placu Bohaterów  Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorny wyjazd na Wzgórze Gelerta (panorama miasta). Nocleg. 

2dzień: Śniadanie. Wyjazd o godz. 7.00 do Chorwacji. Przejazd malowniczą trasą do Makarskiej – stolicy  Riwiery Makarskiej - kurortu z wieloma sklepami, restauracjami i innymi atrakcjami) Po drodze zwiedzanie Parku Narodowego Jezior Plitwickich - czas zwiedzania minimum 4 godz. (słynne tektoniczno-kresowe jeziorka, położone tarasowo na długości 7 km, połączone 92 wodospadami i kaskadami (spadek terenu 156 m). Przyjazd na Riwierę Makarską, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.                                                                                       

3 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, plażowanie, kąpiel. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd do Bośni do Medjugorie, zwiedzanie Kościoła św. Jakuba, Góry Krzyży, wodospadów Krvavica oraz Mostaru(Stary Most, turecka starówka), powrót do Makarskiej w godzinach popołudniowych, plażowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, plażowanie, kąpiel. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień: Śniadanie. Wyjazd do Dubrownika (Dubrownik ­perła Adriatyku, jedno z najpiękniejszych miast świata). Zwiedzanie miasta: zabytkowe pałace i rezydencja, klasztory i kościoły, studnie Onofria, spacer po murach. Czas wolny. Powrót do Makarskiej. Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień: Śniadanie. Odpoczynek. Plażowanie. Kąpiel. Obiadokolacja. Nocleg.

8 dzień: Śniadanie. Dla chętnych Rejs statkiem na Wyspie Brać – połączony z Fish piknikiem – na statku obiad z grillowanej ryby, wino Rakija (płatne indywidualnie około 25 euro). Powrót do Makarskiej, Obiadokolacja, nocleg.

9 dzień: Śniadanie o godz. 8 rano. Wyjazd do Polski. Po drodze zwiedzanie Trogiru - uroczego miasteczka śródziemnomorskiego Zwiedzanie Katedry Lowry oraz spacer po mieście.  Przejazd do Splitu, zwiedzanie Pałacu Dioklecjana (III - IV wiek) oraz starówki.   

10 dzień: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Terminy: lato 2023

Cena: 2440 zł /os. (dzieci do lat 12 z własnym łóżkiem i wyżywieniem 400 zł zniżki)

Świadczenia zawarte w cenie:

-  przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD)

-  opłaty parkingowe i drogowe,

-  8 noclegów – 7 w Makarskiej  w Chorwacji w pensjonacie (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem) 

   oddalonym około 300 metrów od Morza, 1 na Węgrzech w hotelu klasy turystycznej 

-  8 śniadań, 7 obiadokolacji,

-     2 wycieczki autokarowe (Dubrownik, Medjugorie z Mostarem),

-     opieka –pilota - przewodnika,

-     Ubezpieczenie NW i KL ,

Cena nie zawiera biletów wstępu oraz opłat za przewodników miejscowych.ok. 80 euro (Plitwickie Jeziora , Dubrownik - mury obronne ze starówką Trogir  - katedra i Split katedra i Pałac Dioklecjana, Mostar Dom Turecki) oraz cena nie zawiera obowiązkowej opłaty gwarancyjnej 10 zł od osoby oraz obowiązkowej dopłaty na Fundusz pomocniczy 10 zł.

 

                                                              

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy