foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 

Wyjazd integracyjny Lwów - Żółkiew 3 dni


Termin: do uzgodnienia

1 DZIEŃ: Wyjazd z Rzeszowa o godz. 5.00 rano na Ukrainę. Przyjazd do Lwowa w godzinach przedpołudniowych . Zwiedzanie: Cmentarz Orląt Lwowskich oraz cmentarz Łyczakowski, Obiad w restauracji kaukaskiej Tauron. Zwiedzanie: Katedra św. Jura, kościół św. Elżbiety, w zależności od pogody wyjście na Wysoki zamek (widok na panoramę miasta). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja połączona z wieczorem lwowskim (żywa muzyka, zakąski, napoje, aperitif). kolacja, nocleg.
2 DZIEŃ:  Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa, zwiedzanie starówki: Ratusz, Katedra, Kaplica Boimów, Pałac Sobieskiego, Katedra Ormiańska, Gmach Opery Lwowskiej, Uniwersytet, obiad w centrum w renomowanej tradycyjnej galicyjskiej restauracji. Czas wolny na zakupy i indywidualne zwiedzanie (możliwość wyjścia na Bazar Krakowski) Dla chętnych wyjście do Opery (w zależności czy będzie w danym terminie spektakl - płatny indywidualnie od 20zł do 50 zł). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
3 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Żółkwi. Przyjazd do byłej siedziby rodu Żółkiewskich, zwiedzanie: Rynek, zamek, kościół św. Wawrzyńca z kryptami rodziny założycieli, cerkiew bazylianów, cerkiew Św. Trójcy - zabytek wpisany na listę UNESCO, synagoga. Obiad w restauracji . Wyjazd do Polski Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Cena:1145 zł (przy grupach 40-50 osób, w przypadku innej liczby uczestników ceny ulegną proporcjonalnej zmianie)

Świadczenia zawarte w cenie:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC, DVD), opłaty drogowe,
- 2 noclegi w hotelu **** we Lwowie blisko centrum
pokoje2,3os. z WC , prysznicem, telewizorem),
- 2 śniadania,
- 3 obiady,
- 2 kolacje,
- wieczór lwowski (żywa muzyka, zakąski, napoje, aperitif),
- pilot-przewodnik,
- ubezpieczenie nw. i kl.
- bilety wstępu do obiektów wymienionych w ofercie

Cena nie zawiera biletów na spektakl do Opery (od 20zł do 50zł)

Uwaga pilot zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów

Uwaga! Godziny wyjazdu oraz cena podana jest dla grup z Rzeszowa i okolic, z pozostałych części kraju godziny wyjazdu i cena mogą ulec korekcie

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy