foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Wyjazd integracyjny Lwów - Żółkiew 3 dni

Termin: do uzgodnienia

 

1 DZIEŃ:  Wyjazd spod zakładu  o godz. 5.00 rano na Ukrainę. Przyjazd do Lwowa w godzinach przedpołudniowych . Zwiedzanie: kościół św. Elżbiety Cmentarz Orląt Lwowskich oraz cmentarz Łyczakowski, Obiad w restauracji kaukaskiej Tauron. Dalsze Zwiedzanie: Muzeum kawy, Katedra św. Jura. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, kolacja połączona z wieczorem lwowskim (żywa muzyka, zakąski, napoje, aperitif). Nocleg.

2 DZIEŃ:  Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa, zwiedzanie starówki: Ratusz, Katedra, Kaplica Boimów, Pałac Sobieskiego, Katedra Ormiańska, Gmach Opery Lwowskiej, Uniwersytet, obiad w centrum w renomowanej tradycyjnej galicyjskiej restauracji. Po obiedzie wizyta w Muzeum Browaru Lwowskiego. Następnie Czas wolny na zakupy i indywidualne zwiedzanie (możliwość wyjścia na Bazar Krakowski) Dla chętnych wyjście do Opery (w zależności czy będzie w danym terminie spektakl - płatny indywidualnie od 20zł do 50 zł). Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd do Żółkwi. Przyjazd do byłej siedziby rodu Żółkiewskich, zwiedzanie: Rynek, zamek, kościół św. Wawrzyńca z kryptami rodziny założycieli, cerkiew bazylianów, cerkiew Św. Trójcy - zabytek wpisany na listę UNESCO, synagoga. Obiad w restauracji . Wyjazd do Polski Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

Cena:885 zł (przy grupach 40 - 50- osób, w przypadku innej liczby ceny ulegną proporcjonalnej zmianie)

Świadczenia zawarte w cenie:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC, DVD), opłaty drogowe,
- 2 noclegi w hotelu ** na obwodnicy Lwowa, położonym około 10 minut jazdy do centrum (pokoje 2, 3os. z WC , prysznicem, telewizorem),
- 2 śniadania,
- 3 obiady,
- 2 kolacje
- wieczór lwowski (żywa muzyka, zakąski, napoje, aperitif)
- pilot-przewodnik,
- ubezpieczenie nw. i kl.
- bilety wstępu do obiektów wymienionych w ofercie
-
- Cena nie zawiera biletów na spektakl do Opery (od 20zł do 50)

Uwaga pilot zastrzega możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów
Uwaga! Godziny wyjazdu oraz cena podana jest dla grup z Rzeszowa i okolic, z pozostałych części kraju godziny wyjazdu i cena mogą ulec korekcie

  

 

                  

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy