foto1
foto1
foto1
foto1
foto1Minerały

Wystawa i giełda minerałów.

Czytaj wiecej

Chorwacja

Pod niebem Chorwacji.

Czytaj więcej

Wiedeń

Nad pięknym modrym Dunajem.

Czytaj więcej

Lwów

Tylko we Lwowie.

Czytaj więcej

Biuro Podroży Glob Opole. Punkt informacji - Rzeszów, tel.17 779 00 52 mail:globrz@op.pl

"Niniejsza oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych".

O nas

Szanowni Państwo! Witamy wszystkich stałych klientów, oraz przede wszystkim tych z Państwa,którzy spotykają się z nami po raz pierwszy. Cieszymy się, że w poszukiwaniu ofert turystycznych, wśród wielu propozycji sięgnęli Państwo właśnie po naszą ofertę. Za pośrednictwem naszego serwisu pragniemy Was zaprosić do zwiedzania najciekawszych zakątków Polski i Europy. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez w Polsce do Włoch, Hiszpanii, Grecji, Chorwacji i Węgier.Od 1989 roku organizujemy różnego rodzaju wycieczki oraz kolonie dla dzieci i młodzieży, przedsiębiorstw i osób prywatnych. Współpracujemy z wieloma zakładami pracy i szkołami, które mając zaufanie do naszej obsługi zwracają się z zamówieniem na zorganizowanie różnorodnych imprez dla swoich uczniów lub pracowników. Naszym celem jest realizacja kompleksowych programów wypoczynku ze zwiedzaniem, na poziomie zapewniającym wszystkim naszym klientom zadowolenie.
INFORMACJE O BIURZE PODRÓŻY GLOB: od 28 lat na polskim rynku usług turystycznych, posiadany wpis do centralnego rejestru zezwoleń na organizację wczasów i wycieczek, w tym dla dzieci i młodzieży nr   - profesjonalna obsługa, rzetelna informacja i konkurencyjne ceny to dewiza B.P GLOB OPOLE .

 

Berlin, panoramaOpera LwówWenecjaKaktusy